Terminarz Finału Ogólnopolskiego Ligi Mistrzów Orlik Polska VI

Terminarz Finału Ogólnopolskiego Ligi Mistrzów Orlik Polska VI

Terminarz Finału Ogólnopolskiego Orlik Polska
 
Grupa A – Rozgrywa mecze w Łące (Gmina Trzebownisko) 24.09 od godziny 9:00
1 Albatros Ząbki Zieloni Bierutów   09:00
2 Gryf II Sicienko Genticus Białystok   09:25
3 Zieloni Bierutów Gryf II Sicienko   09:50
4 Oldboys Przybyszówka Albatros Ząbki   10:15
5 Gryf II Sicienko Oldboys Przybyszówka   10:40
6 Genticus Białystok Zieloni Bierutów   11:05
7 Oldboys Przybyszówka Genticus Białystok   11:30
8 Albatros Ząbki Gryf II Sicienko   11:55
9 Genticus Białystok Albatros Ząbki   12:20
10 Zieloni Bierutów Oldboys Przybyszówka   12:45
 
Grupa B – Rozgrywa mecze w Łące (Gmina Trzebownisko) 24.09 od godziny 13:00
11 LZS Izbiszcze Optymeks Kocina   13:00
12 Gold Team Andrychów FC   13:25
13 Optymeks Kocina Gold Team   13:50
14 ZZRG Bielszowice LZS Izbiszcze   14:15
15 Gold Team ZZRG Bielszowice   14:40
16 Andrychów FC Optymeks Kocina   15:05
17 ZZRG Bielszowice Andrychów FC   15:30
18 LZS Izbiszcze Gold Team   15:55
19 Andrychów FC LZS Izbiszcze   16:20
20 Optymeks Kocina ZZRG Bielszowice   16:45
         
Grupa C – Rozgrywa mecze w Rzeszowie (ul. Bodziwojska) 24.09 od godziny 9:00
21 FCB Szczecin Szybcy i wściekli Cieszkowy   09:00
22 PSV Podłęże Sebex Gołdap   09:25
23 Szybcy i wściekli Cieszkowy PSV Podłęże   09:50
24 Dan Cake Polonia Rzeszów FCB Szczecin   10:15
25 PSV Podłęże Dan Cake Polonia Rzeszów   10:40
26 Sebex Gołdap Szybcy i wściekli Cieszkowy   11:05
27 Dan Cake Polonia Rzeszów Sebex Gołdap   11:30
28 FCB Szczecin PSV Podłęże   11:55
29 Sebex Gołdap FCB Szczecin   12:20
30 Szybcy i wściekli Cieszkowy Dan Cake Polonia Rzeszów   12:45
 
Grupa D – Rozgrywa mecze w Rzeszowie (ul. Bodziwojska) 24.09 od godziny 13:00
31 Konspol Caleg   13:00
32 Cephalgia Opole Lubelskie Los Asfaltos   13:25
33 Caleg Cephalgia Opole Lubelskie   13:50
34 FC Rzeszów Konspol   14:15
35 Cephalgia Opole Lubelskie FC Rzeszów   14:40
36 Los Asfaltos Caleg   15:05
37 FC Rzeszów Los Asfaltos   15:30
38 Konspol Cephalgia Opole Lubelskie   15:55
39 Los Asfaltos Konspol   16:20
40 Caleg FC Rzeszów   16:45
         
Ćwierćfinały Ligi Mistrzów Orlik Polska – Orlik w Łące – 25.09 od godziny 08:00
E 1A 2D   08:00
F 1B 2C   09:00
G 1C 2B   10:00
H 1D 2A   11:00
         
Półfinały Ligi Mistrzów Orlik Polska – Orlik w Łące – 25.09 od godziny 12:00
I E G   12:00
J F H   13:00
         
Finały Ligi Mistrzów Orlik Polska – Orlik w Łące – 25.09 od godziny 14:00
III-IV Przegrany I Przegrany J   14:00
I-II Wygrany I Wygrany J   15:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *