Finał Ligi Mistrzów Orlik Polska – Relacja – Podkarpackie

Finał Ligi Mistrzów Orlik Polska – Relacja – Podkarpackie

Na bieżąco zapraszamy na relację z Finału Ogólnopolskiego Ligi Mistrzów Orlik Polska. Pod tabelami relacja mecz po meczu!


Rozgrywki grupowe

A

Tabela
Pos   Drużyna M W R L BramkiRóżnica Pkt
1 Genticus Białystok 4 3 1 0 9:3+6 10
2 Albatros Ząbki 4 2 2 0 8:5+3 8
3 Gryf II Sicienko 4 1 1 2 10:7+3 4
4 Oldboys Przybyszówka 4 1 1 2 5:7-2 4
5 Zieloni Bierutów 4 0 1 3 3:13-10 1
Terminarz meczów
Mecz Wynik
24 września 2016 09:00 Orlik w Łące
Albatros Ząbki – Zieloni Bierutów
2 - 2
24 września 2016 09:25 Orlik w Łące
Gryf II Sicienko – Genticus Białystok
1 - 3
24 września 2016 09:50 Orlik w Łące
Zieloni Bierutów – Gryf II Sicienko
0 - 6
24 września 2016 10:15 Orlik w Łące
Oldboys Przybyszówka – Albatros Ząbki
0 - 2
24 września 2016 10:40 Orlik w Łące
Gryf II Sicienko – Oldboys Przybyszówka
2 - 2
24 września 2016 11:05 Orlik w Łące
Genticus Białystok – Zieloni Bierutów
2 - 0
24 września 2016 11:30 Orlik w Łące
Oldboys Przybyszówka – Genticus Białystok
0 - 2
24 września 2016 11:55 Orlik w Łące
Albatros Ząbki – Gryf II Sicienko
2 - 1
24 września 2016 12:20 Orlik w Łące
Genticus Białystok – Albatros Ząbki
2 - 2
24 września 2016 12:45 Orlik w Łące
Zieloni Bierutów – Oldboys Przybyszówka
1 - 3

B

Tabela
Pos   Drużyna M W R L BramkiRóżnica Pkt
1 Andrychów FC 4 3 1 0 10:3+7 10
2 ZZ Kadra Bielszowice 4 2 1 1 9:5+4 7
3 Gold Team 4 2 1 1 5:3+2 7
4 LZS Izbiszcze 4 1 1 2 5:6-1 4
5 Optymeks Kocina 4 0 0 4 2:14-12 0
Terminarz meczów
Mecz Wynik
24 września 2016 13:00 Orlik w Łące
LZS Izbiszcze – Optymeks Kocina
3 - 1
24 września 2016 13:25 Orlik w Łące
Gold Team – Andrychów FC
1 - 1
24 września 2016 13:50 Orlik w Łące
Optymeks Kocina – Gold Team
1 - 3
24 września 2016 14:15 Orlik w Łące
ZZ Kadra Bielszowice – LZS Izbiszcze
2 - 2
24 września 2016 14:40 Orlik w Łące
Gold Team – ZZ Kadra Bielszowice
0 - 1
24 września 2016 15:05 Orlik w Łące
Andrychów FC – Optymeks Kocina
4 - 0
24 września 2016 15:30 Orlik w Łące
ZZ Kadra Bielszowice – Andrychów FC
2 - 3
24 września 2016 15:55 Orlik w Łące
LZS Izbiszcze – Gold Team
0 - 1
24 września 2016 16:20 Orlik w Łące
Andrychów FC – LZS Izbiszcze
2 - 0
24 września 2016 16:45 Orlik w Łące
Optymeks Kocina – ZZ Kadra Bielszowice
0 - 4

C

Tabela
Pos   Drużyna M W R L BramkiRóżnica Pkt
1 Dan Cake Polonia Rzeszów 4 3 0 1 8:3+5 9
2 FCB Szczecin 4 2 1 1 10:5+5 7
3 Sebex Gołdap 4 2 1 1 9:7+2 7
4 PSV Podłęże 4 1 0 3 9:13-4 3
5 Szybcy i wściekli Cieszkowy 4 1 0 3 6:14-8 3
Terminarz meczów
Mecz Wynik
24 września 2016 09:00 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
FCB Szczecin – Szybcy i wściekli Cieszkowy
2 - 1
24 września 2016 09:25 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
PSV Podłęże – Sebex Gołdap
2 - 4
24 września 2016 09:50 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Szybcy i wściekli Cieszkowy – PSV Podłęże
2 - 6
24 września 2016 10:15 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Dan Cake Polonia Rzeszów – FCB Szczecin
2 - 1
24 września 2016 10:40 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
PSV Podłęże – Dan Cake Polonia Rzeszów
0 - 1
24 września 2016 11:05 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Sebex Gołdap – Szybcy i wściekli Cieszkowy
2 - 3
24 września 2016 11:30 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Dan Cake Polonia Rzeszów – Sebex Gołdap
1 - 2
24 września 2016 11:55 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
FCB Szczecin – PSV Podłęże
6 - 1
24 września 2016 12:20 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Sebex Gołdap – FCB Szczecin
1 - 1
24 września 2016 12:45 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Szybcy i wściekli Cieszkowy – Dan Cake Polonia Rzeszów
0 - 4

D

Tabela
Pos   Drużyna M W R L BramkiRóżnica Pkt
1 Los Asfaltos 4 3 0 1 7:8-1 10
2 FC Rzeszów 4 3 0 1 11:4+7 9
3 Konspol 4 2 0 2 11:110 6
4 Cephalgia Opole Lubelskie 4 1 1 2 7:8-1 4
5 Caleg 4 0 1 3 5:10-5 1
Terminarz meczów
Mecz Wynik
24 września 2016 13:00 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Konspol – Caleg
3 - 2
24 września 2016 13:25 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Cephalgia Opole Lubelskie – Los Asfaltos
1 - 2
24 września 2016 13:50 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Caleg – Cephalgia Opole Lubelskie
2 - 2
24 września 2016 14:15 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
FC Rzeszów – Konspol
5 - 1
24 września 2016 14:40 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Cephalgia Opole Lubelskie – FC Rzeszów
1 - 2
24 września 2016 15:05 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Los Asfaltos – Caleg
2 - 1
24 września 2016 15:30 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
FC Rzeszów – Los Asfaltos
1 - 2
24 września 2016 15:55 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Konspol – Cephalgia Opole Lubelskie
2 - 3
24 września 2016 16:20 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Los Asfaltos – Konspol
1 - 5
24 września 2016 16:45 Orlik Rzeszów ul. Bodziwojska
Caleg – FC Rzeszów
0 - 3



Faza pucharowa

Finał

# Data Mecz Wynik
1 25 września 2016 Genticus Białystok – Albatros Ząbki 2:6

Trzecie miejsce

# Data Mecz Wynik
1 25 września 2016 Dan Cake Polonia Rzeszów – Andrychów FC 5:3

Półfinały

# Data Mecz Wynik
1 25 września 2016 Genticus Białystok – Dan Cake Polonia Rzeszów 2:1
2 25 września 2016 Andrychów FC – Albatros Ząbki 2:6

Ćwierćfinały

# Data Mecz Wynik
1 25 września 2016 Genticus Białystok – FC Rzeszów 3:1 o.P.
2 25 września 2016 Andrychów FC – FCB Szczecin 3:1
3 25 września 2016 Dan Cake Polonia Rzeszów – ZZ Kadra Bielszowice 6:2
4 25 września 2016 Los Asfaltos – Albatros Ząbki 2:6


Końcowe wyniki

Round Mecze
Finał

Genticus Białystok – Albatros Ząbki

2:6

Trzecie miejsce

Dan Cake Polonia Rzeszów – Andrychów FC

5:3

Półfinały

Genticus Białystok – Dan Cake Polonia Rzeszów

2:1

Andrychów FC – Albatros Ząbki

2:6

Ćwierćfinały

Genticus Białystok – FC Rzeszów

3:1 o.P.

Andrychów FC – FCB Szczecin

3:1

Dan Cake Polonia Rzeszów – ZZ Kadra Bielszowice

6:2

Los Asfaltos – Albatros Ząbki

2:6

BEJUMA Usługi Informatyczne 22 września 201623:42

Na początek kilka spraw organizacyjnych dla zawodników:

Informacje odnośnie zakwaterowania!

  • Wszystkie drużyny, które wywalczyły awans do Finały Ogólnopolskiego, mają zapewnione zakwaterowanie w akademiku Politechniki Rzeszowskiej od piątku wieczorem.
    Miasteczko Akademickie Politechniki Rzeszowskiej
    Dom Studencki Nestor
    ul. Akademicka 3, 35-084 Rzeszów
  • Każdemu zespołowi przysługuje 12 miejsc noclegowych z wyżywieniem oraz jedno dla kierowcy.
  • W piątek kwaterowanie drużyn jest możliwe do godziny 23:00.
  • Wyżywienie będzie dostępne:
    Klub Studencki „Plus”

    Politechniki Rzeszowskiej
    ul.Podkarpacka 1a
    ok. 100m od miejsca noclegu
    kolacja w piątek wydawana w godz. 19:30 – 22:00
    śniadanie w sobotę w godz. 5:00 – 7:00

Oficjalne losowanie grup odbędzie się w piątek o godzinie 20:00 w Klubie Studenckim PLUS.

Rozgrywki grupowe będą odbywały się na Orlikach w sobotę 24 września:

  • Łąki w Gminie Trzebownisko
  • Rzeszów ul. Budziwojska
BEJUMA Usługi Informatyczne 23 września 201613:01

Znamy terminarz turnieju finałowego!

Szczegóły tutaj!

Przypominam że losowanie dzisiaj o 20:00 w Klubie Studenckim PLUS.

BEJUMA Usługi Informatyczne 23 września 201620:53
Grupa A – Rozgrywa mecze w Łące (Gmina Trzebownisko) 24.09 od
godziny 9:00
1 Albatros Ząbki Zieloni Bierutów 09:00
2 Gryf II Sicienko Genticus Białystok 09:25
3 Zieloni Bierutów Gryf II Sicienko 09:50
4 Oldboys Przybyszówka Albatros Ząbki 10:15
5 Gryf II Sicienko Oldboys Przybyszówka 10:40
6 Genticus Białystok Zieloni Bierutów 11:05
7 Oldboys Przybyszówka Genticus Białystok 11:30
8 Albatros Ząbki Gryf II Sicienko 11:55
9 Genticus Białystok Albatros Ząbki 12:20
10 Zieloni Bierutów Oldboys Przybyszówka 12:45
BEJUMA Usługi Informatyczne 23 września 201621:03
Grupa B – Rozgrywa mecze w Łące (Gmina Trzebownisko) 24.09 od
godziny 13:00
11 LZS Izbiszcze Optymeks Kocina 13:00
12 Gold Team Andrychów FC 13:25
13 Optymeks Kocina Gold Team 13:50
14 ZZRG Bielszowice LZS Izbiszcze 14:15
15 Gold Team ZZRG Bielszowice 14:40
16 Andrychów FC Optymeks Kocina 15:05
17 ZZRG Bielszowice Andrychów FC 15:30
18 LZS Izbiszcze Gold Team 15:55
19 Andrychów FC LZS Izbiszcze 16:20
20 Optymeks Kocina ZZRG Bielszowice 16:45
BEJUMA Usługi Informatyczne 23 września 201621:03
Grupa C – Rozgrywa mecze w Rzeszowie (ul. Bodziwojska) 24.09 od
godziny 9:00
21 FCB Szczecin Szybcy i wściekli Cieszkowy 09:00
22 PSV Podłęże Sebex Gołdap 09:25
23 Szybcy i wściekli
Cieszkowy
PSV Podłęże 09:50
24 Dan Cake Polonia
Rzeszów
FCB Szczecin 10:15
25 PSV Podłęże Dan Cake Polonia
Rzeszów
10:40
26 Sebex Gołdap Szybcy i wściekli
Cieszkowy
11:05
27 Dan Cake Polonia
Rzeszów
Sebex Gołdap 11:30
28 FCB Szczecin PSV Podłęże 11:55
29 Sebex Gołdap FCB Szczecin 12:20
30 Szybcy i wściekli
Cieszkowy
Dan Cake Polonia
Rzeszów
12:45
BEJUMA Usługi Informatyczne 23 września 201621:04
Grupa D – Rozgrywa mecze w Rzeszowie (ul. Bodziwojska) 24.09 od
godziny 13:00
31 Konspol Caleg 13:00
32 Cephalgia Opole
Lubelskie
Los Asfaltos 13:25
33 Caleg Cephalgia Opole
Lubelskie
13:50
34 FC Rzeszów Konspol 14:15
35 Cephalgia Opole
Lubelskie
FC Rzeszów 14:40
36 Los Asfaltos Caleg 15:05
37 FC Rzeszów Los Asfaltos 15:30
38 Konspol Cephalgia Opole
Lubelskie
15:55
39 Los Asfaltos Konspol 16:20
40 Caleg FC Rzeszów 16:45
BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201607:06

Orlik w Łące prawie gotowe na Finał Orlik Polska.

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201608:53

Finały Ogólnopolskie zostały otwarte.

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201609:25

Pierwszy mecz Grupy A zakończy się wynikiem:
Albatros Ząbki – Zieloni Bierutów – 2:2

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201609:52

Drugi mecz Grupy zakończy się wynikiem
Gryf II Sicienko – Genticus Białystok 1 – 3

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201609:59

W Grupie C zakończył się pierwszy mecz a w nim
FCB Szczecin – Szybcy i wściekli Cieszkowy – 2:1

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201610:20

W trzecim meczu Grupy A Drużyna Gryf II Sicienko wygrała 6:0 z Zieloni Bierutów

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201610:22

Natomiast w Grupie C drużyna PSV Podłęże uległa drużynie Sebex Gołdap w stosunku 2:4

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201610:46

Zawodnicy PSV Podłęże powstali po porażce z Sebexem i pokonali drużynę Szybcy i wściekli Cieszkowy – 2:6

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201610:48

Zawodnicy gospodarzy Oldboys Przybyszówka w swoim inauguracyjnym spotkaniu ulegli wicemistrzom z ubiegłego roku – drużynie Albatros Ząbki 0:2

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201611:14

W piątym meczu Grupy A Gryf II Sicienko zremisował 2:2 z Oldboys Przybyszówka

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201611:15

Dan Cake Polonia Rzeszów pokonała w pierwszym swoim meczu Grupy C drużynę FCB Szczecin 2:1

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201611:39

W kolejnym meczu Grupy C drużyna PSV Podłęże przegrało z Dan Cake Polonia Rzeszów 0:1

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201611:40

Natomiast w grupie A Genticus Białystok podtrzymał dobrą serię i wygrał 2:0 z Zielonymi Bierutów

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201612:05

Grupa A:
Oldboys Przybyszówka – Genticus Białystok – 0:2
Dzięki czemu drużyna Genticus Białystok jako pierwsza zapewniła sobie udział w ćwierćfinale

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201612:27

A w Rzeszowie na Orliku przy ul. Budziwojska niespodziewanie drużyna Szybcy i wściekli Cieszkowy pokonała Sebex Gołdap 3:2

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201612:32

Kolejny mecz Grupy A
Albatros Ząbki – Gryf II Sicienko 2:1

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201612:34

W siódmym meczu Grupy C Dan Cake Polonia Rzeszów uległa Sebex Gołdap 1:2

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201612:57

FCB Szczecin rozstrzelał PSV Podłęże 6:1

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201613:05

W meczu na szczycie Grupy A
Genticus Białystok – Albatros Ząbki – 2:2

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201613:37

Ostatni mecz Grupy A zakończy sie wygraną gospodarzy Oldboys Przybyszówka z Zieloni Bierutów – 3:1

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201613:38

Do ćwierćfinałów wchodzą drużyny Genticus Białystok oraz Albatros Ząbki

1 Genticus Białystok 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 Albatros Ząbki 4 2 2 0 8:5 +3 8
3 Gryf II Sicienko 4 1 1 2 10:7 +3 4
4 Oldboys Przybyszówka 4 1 1 2 5:7 -2 4
5 Zieloni Bierutów 4 0 1 3 3:13 -10 1
BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201613:40

Na Orliku w Łące rozpoczęły się zmagania w Grupie B od spotkania LZS Izbiszcze – Optymeks Kocina, który własnie trwa….

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201614:15

Z grupy C po wygranej Dan Cake Polonia Rzeszów z Szybcy i wściekli 4:0 awansują do ćwierćfinałów Dan Cake Polonia Rzeszów oraz FCB Szczecin, która miała lepszy bilans bramkowy od Sebex Gołdap

1 Dan Cake Polonia Rzeszów 4 3 0 1 8:3 +5 9
2 FCB Szczecin 4 2 1 1 10:5 +5 7
3 Sebex Gołdap 4 2 1 1 9:7 +2 7
4 PSV Podłęże 4 1 0 3 9:13 -4 3
5 Szybcy i wściekli Cieszkowy 4 1 0 3 6:14 -8 3
BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201614:38

W grupie B za nami juz dwa mecze:
LZS Izbiszcze – Optymeks Kocina – 3:1
Gold Team – Andrychów FC – 1:1

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201614:40

Natomiast w grupie D drużyna Konspol pokonała Caleg 3:2

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201614:51

W grupie B Gold Team w swoim drugim meczu pokonał Optymeks Kocina 3:1

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201615:13

ZZ Kadra Bielszowice zremisowali z LZS Izbiszcze 2:2 w kolejnym meczu Grupy B

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201615:39

Obrońcy tytułu ZZ Kadra Bielszowice pokonali Gold Team 1:0

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201615:42

W grupie D rozegrano natomiast następujące mecze:
Cephalgia Opole Lubelskie – Los Asfaltos – 1 – 2
Caleg – Cephalgia Opole Lubelskie – 2 – 2
FC Rzeszów – Konspol – 5 – 1

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201616:09

Cephalgia Opole Lubelskie – FC Rzeszów – 1:2

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201616:27

W grupie B drużyna Andrychów FC pokonała po zaciętym meczu ZZ Kadra Bielszowice 3:2

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201617:20

W grupie B Andrychów FC wygrywając z LZS Izbiszcze 2:0 przypieczętował 1 miejsce w grupie i awans do ćwierćfinałów.

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201617:22

W grupie D
Los Asfaltos – Caleg – 2:1
FC Rzeszów – Los Asfaltos – 1:2
Konspol – Cephalgia Opole Lubelskie – 2:3

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201617:49

Los Asfaltos – Konspol – 1:5

BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201620:15

Znamy już wszystkie pary ćwierćfinałowe:

08:00 Genticus Białystok – FC Rzeszów -:-
09:00 Andrychów FC – FCB Szczecin -:-
10:00 Dan Cake Polonia Rzeszów – ZZ Kadra Bielszowice -:-
11:00 Los Asfaltos – Albatros Ząbki -:-
BEJUMA Usługi Informatyczne 24 września 201621:14
Czołówka klasyfikacji strzelców po pierwszym dniu rozgrywek:
1. Krzysztof Łodej (FC Rzeszów) – 6 bramek
1. Kamil Kozłowski (Andrychów FC) – 6 bramek
3. Tomasz Szczurek (Konspol) – 5 bramek
3. Karol Zimnoch (Genticus Białystok) – 5 bramek
BEJUMA Usługi Informatyczne 25 września 201608:08

I zaczyna się. Na spowitym mgłą Orliku w Łące rozpoczynają się zmagania w ćwierćfinałach. Na początek Genticus Białystok mierzy się FC Rzeszów.

BEJUMA Usługi Informatyczne 25 września 201609:03

Sporo emocji zaserwowali nam piłkarze w pierwszym ćwierćfinale. Do połowy utrzymał się wynik bezbramkowy, natomiast w drugiej połowie po zdobyciu przez bramki przez FC Rzeszów na niecałe 5 minut do końca trwało oblężeni ich bramki przez Genticus. Zakończyło się ono powodzeniem w ostatniej minucie meczu. W regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się 1:1. Awans do półfinału zapewniła sobie drużyna Genticus Białystok wygrywając pewnie konkurs rzutów karnych 3:1.

BEJUMA Usługi Informatyczne 25 września 201609:53

W drugim ćwierćfinale drużyna FC Andrychów pokonała drużynę FCB Szczecin 3:1

BEJUMA Usługi Informatyczne 25 września 201610:49

Trzeci ćwierćfinał rozstrzygnięty. Nadal aktualni Mistrzowie Polski z Łącka zostali pokonani przez Dan Cake Polonia Rzeszów 2:6.

BEJUMA Usługi Informatyczne 25 września 201612:01

I ostatni ćwierćfinał za nami. Wicemistrz z ubiegłego roku, Albatros Ząbki, wygrał z drużyną Los Asfaltos 6:2

BEJUMA Usługi Informatyczne 25 września 201612:02

Mamy już komplet półfinalistów:
Genticus Białystok – Dan Cake Polonia Rzeszów
Andrychów FC – Albatros Ząbki

BEJUMA Usługi Informatyczne 25 września 201612:47

Znamy już pierwszego finalistę. Drużyna Genticus Białystok pokonała Dan Cake Polonia Rzeszów 2:1

BEJUMA Usługi Informatyczne 25 września 201614:07
Drugim finalistą została drużyna Albatros Ząbki, która pokonoała Andrychów FC 6:2. Znamy już składy finałów:
Mecz o trzecie miejsce:
Dan Cake Polonia Rzeszów – Andrychów FC
Wielki Finał:
Genticus Białystok – Albatros Ząbki
BEJUMA Usługi Informatyczne 25 września 201614:48

Znamy już pierwszego medalistę Finału Ligi Mistrzów Orlik Polska VI.
Drużyna Dan Cake Polonia Rzeszów pokonała Andrychów FC, czym zapewnili sobie miejsce na najniższym stopniu podium.

BEJUMA Usługi Informatyczne 25 września 201616:59

Mistrz Orlik Polska 2016. Albatros Ząbki

Jeden z “Finał Ligi Mistrzów Orlik Polska – Relacja – Podkarpackie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *