Runda I ligi Rudzkich Orlików zakończona – gratulacje dla ZZ Kadra Bielszowice – Matik

Runda I ligi Rudzkich Orlików zakończona – gratulacje dla ZZ Kadra Bielszowice – Matik

Pierwszy weekend lipca obfituje w sporą ilość rozstrzygnięć w woj. śląskim.

Zakończyły się zmagania w I rundzie Rudzkiej Ligi Orlika organizowanej przez MOSiR Ruda Śląska.

15 kolejka zakończyła się bez większych niespodzianek, oto wyniki ostatniej już kolejki:


Mecz Wynik
2 lipca 2016 10:00
AWIR – Anteo
12 - 1
2 lipca 2016 11:15
Silesia Godula – SlonskiDizajnpl
6 - 3
2 lipca 2016 12:30
Zygzak – Różowe Pantery
3 - 0
2 lipca 2016 13:45
ZZ Kadra Bielszowice - Matik – Lambda
7 - 1
2 lipca 2016 15:00
Matik – Wojak
0 - 3
2 lipca 2016 16:15
Rezerwa – Ruda 1959 Śląska
2 - 3
2 lipca 2016 17:30
KWK Pokój – The Blues
0 - 3
2 lipca 2016 18:45
Sznaps – Pub Pod Łososiem
3 - 9

W związku z tym ostatecznie tabela I ligi po rundzie I wygląda następująco:

Pos   Drużyna M W R L BramkiRóżnica Pkt
1 ZZ Kadra Bielszowice - Matik 15 14 0 1 109:23+86 42
2 Silesia Godula 15 12 2 1 80:38+42 38
3 Zygzak 15 11 1 3 72:35+37 34
4 AWIR 15 11 1 3 77:38+39 34
5 Lambda 15 10 0 5 47:35+12 30
6 Pub Pod Łososiem 15 8 0 7 60:50+10 24
7 KWK Pokój 15 7 1 7 62:47+15 22
8 SlonskiDizajnpl 15 7 0 8 37:42-5 21
9 Rezerwa 15 6 2 7 60:62-2 20
10 Sznaps 15 6 1 8 54:67-13 19
11 The Blues 15 6 0 9 42:68-26 18
12 Ruda 1959 Śląska 15 5 1 9 49:69-20 16
13 Wojak 15 5 1 9 45:51-6 16
14 Różowe Pantery 15 5 1 9 29:54-25 16
15 Anteo 15 1 1 13 26:86-60 4
16 Matik 15 0 0 15 10:94-84 0

Gratulujemy w takim razie ZZ Kadra Bielszowice – Matik za uzyskanie możliwości wystąpienia w finale woj. śląskiego, który odbędzie się 17 września.

Najlepszy strzelec I ligi: Wojciech Kondrad (Silesia Godula) – 24 bramki

GRATULUJEMY WSZYSTKIM!

Emocjonujący weekend w Lidze Mistrzów Orlik Polska

Emocjonujący weekend w Lidze Mistrzów Orlik Polska

Za nami kolejny kwietniowy weekend. W sobotę i niedzielę swoje mecze rozegrały 4 ligi biorące udział w VI edycji Ligi Mistrzów Orlik Polska. Właśnie w ten weekend dwie z nich miały swoje premierowe kolejki. Emocji nie zabrakło nigdzie, zarówno Małopolska, Śląsk jak i Warmia i Mazury mogły emocjonować się zmaganiami lokalnych piłkarzy amatorów.

Kontynuuj czytanie

Liga Rudzkich Orlików – terminarz i wyniki

Liga Rudzkich Orlików – terminarz i wyniki

1. Kolejka

Mecz Wynik
5 marca 2016 10:00
Pub Pod Łososiem – Rezerwa
3 - 6
5 marca 2016 11:15
SlonskiDizajnpl – AWIR
2 - 7
5 marca 2016 12:30
Wojak – Sznaps
3 - 5
5 marca 2016 13:45
Ruda 1959 Śląska – KWK Pokój
3 - 5
5 marca 2016 15:00
ZZ Kadra Bielszowice - Matik – Silesia Godula
4 - 5
5 marca 2016 16:15
The Blues – Lambda
1 - 9
5 marca 2016 17:30
Anteo – Zygzak
1 - 13
5 marca 2016 18:45
Różowe Pantery – Matik
4 - 1

2. Kolejka

Mecz Wynik
13 marca 2016 10:00
The Blues – Ruda 1959 Śląska
1 - 8
13 marca 2016 11:15
Matik – Anteo
1 - 5
13 marca 2016 12:30
KWK Pokój – Pub Pod Łososiem
4 - 3
13 marca 2016 13:45
Rezerwa – Wojak
4 - 3
13 marca 2016 15:00
Lambda – Silesia Godula
3 - 4
13 marca 2016 16:15
Zygzak – SlonskiDizajnpl
5 - 2
13 marca 2016 17:30
Sznaps – Różowe Pantery
1 - 2
13 marca 2016 18:45
AWIR – ZZ Kadra Bielszowice - Matik
4 - 6

3. Kolejka

Mecz Wynik
19 marca 2016 10:00
Silesia Godula – AWIR
2 - 4
19 marca 2016 11:15
Anteo – Sznaps
4 - 10
19 marca 2016 12:30
Wojak – KWK Pokój
1 - 5
19 marca 2016 13:45
Ruda 1959 Śląska – Lambda
2 - 4
19 marca 2016 15:00
SlonskiDizajnpl – Matik
5 - 1
19 marca 2016 16:15
Różowe Pantery – Rezerwa
4 - 4
19 marca 2016 17:30
Pub Pod Łososiem – The Blues
6 - 2
19 marca 2016 18:45
ZZ Kadra Bielszowice - Matik – Zygzak
4 - 1

4. Kolejka

Mecz Wynik
3 kwietnia 2016 10:00
Rezerwa – Anteo
4 - 2
3 kwietnia 2016 11:15
Sznaps – SlonskiDizajnpl
5 - 3
3 kwietnia 2016 12:30
Ruda 1959 Śląska – Pub Pod Łososiem
2 - 6
3 kwietnia 2016 13:45
Lambda – AWIR
0 - 1
3 kwietnia 2016 15:00
Zygzak – Silesia Godula
3 - 3
3 kwietnia 2016 16:15
The Blues – Wojak
1 - 6
3 kwietnia 2016 17:30
KWK Pokój – Różowe Pantery
5 - 0
3 kwietnia 2016 18:45
Matik – ZZ Kadra Bielszowice - Matik
0 - 12

5. Kolejka

Mecz Wynik
9 kwietnia 2016 10:00
Silesia Godula – Matik
7 - 0
9 kwietnia 2016 11:15
Różowe Pantery – The Blues
1 - 3
9 kwietnia 2016 12:30
AWIR – Zygzak
3 - 1
9 kwietnia 2016 13:45
ZZ Kadra Bielszowice - Matik – Sznaps
11 - 0
9 kwietnia 2016 15:00
Pub Pod Łososiem – Lambda
1 - 4
9 kwietnia 2016 16:15
Anteo – KWK Pokój
0 - 7
9 kwietnia 2016 17:30
Wojak – Ruda 1959 Śląska
6 - 4
9 kwietnia 2016 18:45
SlonskiDizajnpl – Rezerwa
6 - 2

6. Kolejka

Mecz Wynik
17 kwietnia 2016 10:00
Pub Pod Łososiem – Wojak
2 - 6
17 kwietnia 2016 11:15
Lambda – Zygzak
3 - 7
17 kwietnia 2016 12:30
KWK Pokój – SlonskiDizajnpl
1 - 2
17 kwietnia 2016 13:45
Matik – AWIR
1 - 10
17 kwietnia 2016 15:00
The Blues – Anteo
4 - 3
17 kwietnia 2016 16:15
Ruda 1959 Śląska – Różowe Pantery
8 - 2
17 kwietnia 2016 17:30
Rezerwa – ZZ Kadra Bielszowice - Matik
0 - 10
17 kwietnia 2016 18:45
Sznaps – Silesia Godula
5 - 5

7. Kolejka

Mecz Wynik
23 kwietnia 2016 10:00
AWIR – Sznaps
4 - 5
23 kwietnia 2016 11:15
Różowe Pantery – Pub Pod Łososiem
2 - 5
23 kwietnia 2016 12:30
Zygzak – Matik
3 - 0
23 kwietnia 2016 13:45
ZZ Kadra Bielszowice - Matik – KWK Pokój
2 - 1
23 kwietnia 2016 15:00
SlonskiDizajnpl – The Blues
1 - 0
23 kwietnia 2016 16:15
Wojak – Lambda
2 - 3
23 kwietnia 2016 17:30
Silesia Godula – Rezerwa
6 - 2
23 kwietnia 2016 18:45
Anteo – Ruda 1959 Śląska
4 - 4

8. Kolejka

Mecz Wynik
8 maja 2016 10:00
Wojak – Różowe Pantery
0 - 2
8 maja 2016 11:15
Ruda 1959 Śląska – SlonskiDizajnpl
2 - 4
8 maja 2016 12:30
Rezerwa – AWIR
3 - 4
8 maja 2016 13:45
The Blues – ZZ Kadra Bielszowice - Matik
3 - 8
8 maja 2016 15:00
Pub Pod Łososiem – Anteo
4 - 2
8 maja 2016 16:15
KWK Pokój – Silesia Godula
1 - 2
8 maja 2016 17:30
Sznaps – Zygzak
0 - 3
8 maja 2016 18:45
Lambda – Matik
3 - 0

9. Kolejka

Mecz Wynik
14 maja 2016 10:00
Różowe Pantery – Lambda
0 - 3
14 maja 2016 11:15
ZZ Kadra Bielszowice - Matik – Ruda 1959 Śląska
15 - 0
14 maja 2016 12:30
AWIR – KWK Pokój
8 - 2
14 maja 2016 13:45
Silesia Godula – The Blues
5 - 3
14 maja 2016 15:00
Anteo – Wojak
0 - 5
14 maja 2016 16:15
Matik – Sznaps
4 - 8
14 maja 2016 17:30
SlonskiDizajnpl – Pub Pod Łososiem
2 - 5
14 maja 2016 18:45
Zygzak – Rezerwa
7 - 1

10. Kolejka

Mecz Wynik
22 maja 2016 10:00
The Blues – AWIR
1 - 5
22 maja 2016 11:15
Pub Pod Łososiem – ZZ Kadra Bielszowice - Matik
3 - 5
22 maja 2016 12:30
KWK Pokój – Zygzak
5 - 7
22 maja 2016 13:45
Wojak – SlonskiDizajnpl
1 - 2
22 maja 2016 15:00
Ruda 1959 Śląska – Silesia Godula
1 - 7
22 maja 2016 16:15
Rezerwa – Matik
12 - 0
22 maja 2016 17:30
Lambda – Sznaps
1 - 0
22 maja 2016 18:45
Różowe Pantery – Anteo
3 - 1

11. Kolejka

Mecz Wynik
4 czerwca 2016 10:00
AWIR – Ruda 1959 Śląska
7 - 2
4 czerwca 2016 11:15
Matik – KWK Pokój
2 - 13
4 czerwca 2016 12:30
Silesia Godula – Pub Pod Łososiem
8 - 3
4 czerwca 2016 13:45
Zygzak – The Blues
5 - 7
4 czerwca 2016 15:00
ZZ Kadra Bielszowice - Matik – Wojak
7 - 1
4 czerwca 2016 16:15
Anteo – Lambda
0 - 3
4 czerwca 2016 17:30
Sznaps – Rezerwa
3 - 2
4 czerwca 2016 18:45
SlonskiDizajnpl – Różowe Pantery
1 - 4

12. Kolejka

Mecz Wynik
12 czerwca 2016 10:00
Różowe Pantery – ZZ Kadra Bielszowice - Matik
2 - 11
12 czerwca 2016 11:15
The Blues – Matik
3 - 0
12 czerwca 2016 12:30
Pub Pod Łososiem – AWIR
7 - 1
12 czerwca 2016 13:45
KWK Pokój – Sznaps
6 - 5
12 czerwca 2016 15:00
Lambda – Rezerwa
4 - 7
12 czerwca 2016 16:15
Anteo – SlonskiDizajnpl
0 - 3
12 czerwca 2016 17:30
Wojak – Silesia Godula
2 - 7
12 czerwca 2016 18:45
Ruda 1959 Śląska – Zygzak
4 - 6

13. Kolejka

Mecz Wynik
18 czerwca 2016 10:00
Sznaps – The Blues
4 - 7
18 czerwca 2016 11:15
AWIR – Wojak
4 - 4
18 czerwca 2016 12:30
SlonskiDizajnpl – Lambda
0 - 1
18 czerwca 2016 13:45
Zygzak – Pub Pod Łososiem
3 - 0
18 czerwca 2016 15:00
Rezerwa – KWK Pokój
4 - 4
18 czerwca 2016 16:15
ZZ Kadra Bielszowice - Matik – Anteo
5 - 1
18 czerwca 2016 17:30
Matik – Ruda 1959 Śląska
0 - 3
18 czerwca 2016 18:45
Silesia Godula – Różowe Pantery
5 - 2

14. Kolejka

Mecz Wynik
26 czerwca 2016 10:00
Anteo – Silesia Godula
2 - 8
26 czerwca 2016 11:15
Wojak – Zygzak
2 - 5
26 czerwca 2016 12:30
Ruda 1959 Śląska – Sznaps
3 - 0
26 czerwca 2016 13:45
SlonskiDizajnpl – ZZ Kadra Bielszowice - Matik
1 - 2
26 czerwca 2016 15:00
Różowe Pantery – AWIR
1 - 3
26 czerwca 2016 16:15
The Blues – Rezerwa
3 - 7
26 czerwca 2016 17:30
Pub Pod Łososiem – Matik
3 - 0
26 czerwca 2016 18:45
Lambda – KWK Pokój
5 - 3

15. Kolejka

Mecz Wynik
2 lipca 2016 10:00
AWIR – Anteo
12 - 1
2 lipca 2016 11:15
Silesia Godula – SlonskiDizajnpl
6 - 3
2 lipca 2016 12:30
Zygzak – Różowe Pantery
3 - 0
2 lipca 2016 13:45
ZZ Kadra Bielszowice - Matik – Lambda
7 - 1
2 lipca 2016 15:00
Matik – Wojak
0 - 3
2 lipca 2016 16:15
Rezerwa – Ruda 1959 Śląska
2 - 3
2 lipca 2016 17:30
KWK Pokój – The Blues
0 - 3
2 lipca 2016 18:45
Sznaps – Pub Pod Łososiem
3 - 9

Kontynuuj czytanie

Kolejna liga ze Śląska! Witamy Ligę Rudzkich Orlików

Kolejna liga ze Śląska! Witamy Ligę Rudzkich Orlików

Kolejna liga została zrzeszona w projekcie Orlik Polska 2016. Po raz kolejny mamy przyjemność powitać ligę z województwa śląskiego – Ligę Rudzkich Orlików.

Liga Rudzkich Orlików to amatorska liga piłki nożnej w Rudzie Śląskiej, której rozgrywki koordynowane są przez MOSiR Ruda Śląska. O prestiżu tej ligi świadczy fakt, że o mistrzostwo walczą tutaj aż 32 zespoły, które co tydzień toczą walkę o ligowe punkty. 

Liga Rudzkich Orlików jest złotym punktem na piłkarskiej mapie Orlik Polska. Stąd bowiem wywodzi się mistrz Orlik Polska, ekipa ZZGR Bielszowice. Dlatego też już teraz oficjalnie możemy ogłosić, że mistrz Ligi Rudzkich Orlików ma zagwarantowany udział w turnieju finałowym województwa śląskiego.

Komplet informacji dotyczących rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików znajdziecie rzecz jasna na naszej stronie internetowej. Ponadto kompendium wiedzy dotyczącym Ligi Rudzkich Orlików jest strona internetowa rozgrywek KLIKNIJ! oraz oficjalny profil ligi na Facebooku!