Rozgrywki ALP Salos Wiosna 2016 już za nami, czas na podsumowanie!

Rozgrywki ALP Salos Wiosna 2016 już za nami, czas na podsumowanie!

Kolejne rozgrywki ALP SALOS dobiegły końca, była to już 6 edycja rozgrywek organizowanych na Orliku i 18 sezon w historii amatorskich rozgrywek w Jaworznie.

W Finale Śląska Ligi Mistrzów Orlik Polska ligę ALP Salos będą reprezentowały dwie drużyny, zdobywca Pucharu Ligi: czyli PSV Podleze, oraz Beer Drinkers (3 drużyna ligi ponieważ OST zrezygnowało a PSV już ma awans jako zdobywca pucharu). Gratulujemy !

Na Orliku jeszcze żadnej drużynie nie udało się wywalczyć mistrzostwa 1 ligi dwa razy, w pierwszym „orlikowym” sezonie jesień 2013 najlepszy okazał się zespół ABtech Gniewni, następnie Jago, PSV, Pulmon, Gemco a teraz OST zostają mistrzami, w drugiej lidze gdzie rozegranych zostało 5 edycji, również żadna drużyna nie tryumfowała dwukrotnie, choć Jago i PSV mają w swojej kolekcji mistrzostwo 1 jak i 2 ligi, pozostali mistrzowie 2 ligi to Oldboye Team, No Name i Divingtech Jaworzno.

W głosowaniu kapitanów na najlepszych zawodników ALP SALOS wiosna 2016, wyróżnienia otrzymali:
Najlepszy bramkarz 1 ligi:
1.Krystian Nawrocki (OST) – 100pkt
2.Kuba Jończyk (Pulmon) – 94pkt
3.Damian Pawlus (DGJ) – 88pkt

Najlepszy barmkarz 2 ligi:
1.Grzesiek Ryszka (SWA) – 116pkt
2.Krzysiek Żymełka (Team) – 104pkt
3.Arek Kołodziejski (Jago) – 90pkt

Najlepszy obrońca 1 ligi:
1.Piotr Turek (ABtech) – 92pkt
2.Tomek Wściubiak (DGJ) – 91pkt
3.Łukasz Kowalski (Drinkers) – 89pkt

Najlepszy obrońca 2 ligi:
1.Robert Noras (Team) – 113pkt
2.Ariel Milewski (SWA) – 110pkt
3.Rafał Sarek (Jago) – 108pkt

Najlepszy zawodnik 1 ligi:
1.Bartek Kędzierski (PSV) – 95pkt
2.Maciek Byrczek (Drinkers) – 86pkt
3.Jędrzej Krawczyk (Hammer) – 85pkt

Najlepszy zawodnik 2 ligi:
1.Marcin Rzeszutko (Jago) – 105pkt
2.Adam Bożek (Team) – 104pkt
3.Tadeusz Gwiazda (Dziećkowice) – 96pkt

Król strzelców 1 ligi:
Bartek Kędzierski (PSV)

Król strzelców 2 ligi:
Artur Molenda (SWA)

Pamiątkowe statuetki oraz stroje piłkarskie zostały wręczone najlepszym podczas zakończenia sezonu 1 lipca w OSP Dąbrowa Narodowa (dziękujemy za gościnę). Pamiątkowe dyplomy i zdjęcia otrzymały wszystkie obecne na zakończeniu drużyny a najlepsze trzy drużyny z każdej ligi otrzymały również puchary oraz bony za 100, 200 i 300 złotych do wykorzystania w kolejnej edycji rozgrywek. Puchar Fair Play otrzymała drużyna …. Husarii- żartowałem:) Przemszy Jaworzno, która otrzymała tylko jedną żółtą kartkę w sezonie.

Statystyki drużynowe:
Najlepszą obronę w 1 lidze miały zespoły PSV – 25 i Beer Drinkers – 26 straconych bramek.
Najlepszy atak w 1 lidze PSV – 57 i OST – 52 strzelone bramki
Najgorsza obrona w 1 lidze Przemsza – 70 i Hammer – 64 stracone bramki
Najgorszy atak w 1 lidze Przemsza – 22 i ABtech – 30 strzelonych bramek

Najlepszą obronę w 2 lidze miały zespoły Jago i Team Mysłowice po 26 straconych bramek.
Najlepszy atak w 2 lidze SWA – 71 i Team Mysłowice – 57 strzelonych bramek
Najgorsza obrona w 2 lidze FC Szkolne – 62 i ATN – 59 straconych bramek
Najgorszy atak w 2 lidze Husaria – 23 i FC Szkolne – 24 strzelone bramki

Do drugiej ligi spadają:
Przemsza
Abtech
Hammer
Lambada
Do pierwszej ligi awansują:
JagoPro
Team Mysłowice
Dziećkowice

Kolejność przyjmowania drużyn do kolejnego sezonu (jesień 2016):
1.OST
2.PSV Podłęże
3.Beer Drinkers
4.Energetyk
5.Pulmon Negro
6.DGJ Jaworzno
7.JagoPro
8.Team Mysłowice
9.No Name
10.Dziećkowice
———————–
11.Lambada
12.S.W.A.
13.Hammer
14.Divingtech Mysłowice
15.ABtech
16.Fortuna Podłęże
17.Przemsza
18.Halba Podłęże
19.Husaria
20.Stare Podwale
21.FC Szkolne
22.ATN
W zależności od ilości zgłoszonych drużyn w sezonie jesień 2016, ligi będziemy ustalać wg tej kolejności.
Przy 22 drużynach, znów kapitanowie podejmą decyzję, czy gramy dwie ligi po 11 czy 1 liga 10 a druga 12 zespołów lub dwie grupy po 6 zespołów.
Jeśli będzie ponad 22 drużyny, pierwsza liga 10 zespołów, druga liga albo dwie grupy, albo 8 zespołów a pozostałe zespoły w 3 lidze.

Tabele wszechczasów rozgrywek prowadzonych na Orliku:
W pierwszej lidze na prowadzenie wyszli Drinkersi, którzy od 5 sezonów grają nieprzerwanie w 1 lidze, natomiast ostatnie dwie drużyny (Przemsza i ABtech), które grały we wszystkich sześciu dotychczasowych pierwszoligowych rozgrywkach spadły do 2 ligi.
Druga liga to awans na pierwsze miejsce Dziećkowic, ale prawdopodobnie po kolejnym sezonie je stracą ponieważ będą występowali w 1 lidze.
Ogólnie w zmaganiach ALP SALOS we wszystkich sezonach rozgrywanych na Orliku wystąpiły już 53 zespoły! a od 2000 roku – 69 drużyn rozegrało choć jeden sezon. Zapraszamy kolejne, aby pisały dalszą historię amatorskich rozgrywek w Jaworznie.

Tabela Wszechczasów – I ligi na Orliku
Lp. Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki (+) Bramki (-)
1 Beer Drinkers 44 84 185 118
2 Pulmon Negro 37 83 207 87
3 Psv Podłęże 37 77 190 111
4 JagoPro 42 71 189 131
5 Przemsza Jaworzno 52 62 246 271
6 KS Energetyk 28 59 128 85
7 ABtech / Oldtimer 52 52 178 259
8 ABtech Gniewni 23 40 127 113
9 GemcoSport 19 36 85 66
10 Divingtech/DGJ 20 31 95 73
11 OST 10 23 52 30
12 Szlachta Jeleń 15 23 73 64
13 Jaw-Rem / BiuTech 27 15 109 188
14 Organika Azot 15 13 61 98
15 Lambada 10 12 39 38
16 No Name 10 12 39 36
17 Hammer 10 12 45 64
18 Oldboye Dąbrowa 8 10 55 49
19 Dziećkowice 10 9 36 47
20 Kanonierzy 9 6 21 45
21 Wolni Strzelcy 8 6 25 54
22 Husaria Jaworzno 15 4 57 153
23 Stare Podwale 9 0 8 70
           
           
Tabela Wszechczasów – II ligi na Orliku
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki (+) Bramki (-)
1 OSP Dziećkowice 34 51 125 143
2 FC STARE Podwale 36 46 131 150
3 SGS Polska/No Name 18 42 101 52
4 Organika Azot/Hammer 26 35 103 124
5 Halba Podłęże 28 33 101 99
6 Kanonierzy 18 32 65 55
7 Lambada 18 28 77 71
8 OLDBOYE Team 16 27 81 68
9 JagoPro 10 24 42 26
10 Divingtech Jaworzno 8 24 60 20
11 Team Mysłowice 10 22 57 26
12 S.W.A. 10 22 71 36
13 Strażaki 8 21 56 24
14 OST Miners 10 21 58 26
15 PSV Podłęże 8 21 61 29
16 ENERGETYK 8 19 55 20
17 Divingtech Mysłowice 10 19 56 34
18 Apistena/ATN 28 19 83 146
19 PULMON Negro 8 18 61 34
20 Husaria 36 16 76 213
21 Biu Tech 8 15 33 24
22 PSV II Podłęże 10 15 40 35
23 Gemco Sport 8 14 46 40
24 Fortuna Podłęże 10 13 34 39
25 WOLNI Strzelcy 8 13 35 32
26 USZY Słonia 8 12 42 40
27 FC Albatros 8 7 22 53
28 FC Szkolne 10 7 24 62
29 FC Badboys 10 2 16 68
30 Królewscy 8 0 21 57

Tabela wszechczasów wszystkich rozgrywek prowadzonych przez Salezjeńską Organizację Sportową oraz PSS SALOS od sezonu 2000/2001 do sezonu wiosna 2016.

TABELA WSZECHCZASÓW – po sezonie wiosna 2016
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki (+) Bramki (-)
1 Oldboye Dąbrowa/Team 254 513 978 520
2 Czerwone Diabły 218 449 748 330
3 Czarni Łubowiec 201 263 531 579
4 Jaw-Rem Bory/Biu tech 164 248 516 489
5 JKS Strażak 185 243 394 441
6 Oldboye Gigant 128 224 325 207
7 JagoPro 88 173 326 207
8 PSV Podłęże 78 165 326 181
9 MPO Jaworzno 72 151 212 112
10 Przemsza Jaworzno 101 115 326 384
11 Proboszczanka 73 114 199 177
12 JKS Łubowiec 99 102 198 243
13 Pulmon Negro 45 98 268 121
14 AB-TECH / Oldtimer 112 97 262 435
15 Koniczynki 110 93 162 270
16 Beer Drinkers 44 84 185 118
17 Viktoria Amex 55 73 163 164
18 Krnąbrne Jury 53 70 146 127
19 KS Energetyk 36 68 183 107
20 Łyse Konie 61 67 122 178
21 Divingtech /DGJ 34 65 168 94
22 Desperaci 29 65 160 52
23 OSP Dziećkowice 44 60 161 190
24 Celtycy 24 60 143 45
25 Organika Azot/Hammer 51 57 213 286
26 SGS Polska/No Name 28 54 140 88
27 OSW Szczakowa 58 53 97 230
28 Gemco Sport 27 50 131 106
29 FC Stare Podwale 45 46 137 220
30 Puchatek 39 46 76 81
31 OST MINERS 20 44 110 56
32 ABtech Gniewni 23 40 127 113
33 Lambada 28 40 116 109
34 Św Wojciech 24 40 65 38
35 KS 30-tka 55 38 116 211
36 Kanonierzy 27 38 86 100
37 FC Canelli 29 35 74 99
38 Pauza 29 35 71 78
39 Halba Podłęże 28 33 101 99
40 Albatros 23 30 51 86
41 Dąbrowianka 24 24 63 99
42 Nieznani 24 24 44 70
43 Szlachta Jeleń 15 23 73 64
44 Legwany 24 23 63 104
45 S.W.A. 10 22 71 36
46 Team Mysłowice 10 22 57 26
47 Strażaki 8 21 56 24
48 Husaria Jaworzno 51 20 133 366
49 Udinese 24 20 60 116
50 Young Boys 38 20 48 109
51 Apistena/ATN 28 19 83 146
52 Wolni Strzelcy 16 19 60 86
53 Divingtech Mysłowice 10 19 56 34
54 FC Husaria 34 18 41 124
55 FC Blułajt 21 18 36 49
56 FC Bongo 17 16 34 58
57 PSV II PODŁĘŻE 10 15 40 35
58 Milan 24 13 71 123
59 Wieśniacy 24 13 56 163
60 Fortuna Podłęże 10 13 34 39
61 Uszy Słonia 8 12 42 40
62 JKS Brodwey 21 9 21 66
63 TWA 17 8 4 21
64 FC Szkolne 10 7 24 62
65 FC Atletico 15 6 17 47
66 Młode Wilki 6 3 9 27
67 FC BADBOYS 10 2 16 68
68 Szkoła Darwin 9 1 6 26
69 Królewscy 8 0 21 57

 

8 kolejka Amatorskiej Ligi Piłkarskiej Salos już za nami

8 kolejka Amatorskiej Ligi Piłkarskiej Salos już za nami

Na dwie kolejki przed końcem nadal wszystko jest możliwe i aż 6 drużyn nadal walczy o końcowy sukces i udział w Finale województwa śląskiego Orlik Polska VI, który odbędzie się 17 września. Poniżej znajdują się wyniki 8 kolejki, a w pasku po prawej stronie zawsze znajdziecie aktualną tabelę oraz poprzednie i kolejne mecze.

8 kolejka 1 ligi ALP SALOS

BEER DRINKERS – NO NAME 5:2 (2:0)
Sikorski M., Byrczek M., Rutkowski D., Kempka Ł., Kowalski Ł.+żk – Jaromin A., Sielski M.

PSV PODŁĘŻE – PRZEMSZA 13:0 (4:0)
7-Sobczak M., 3-Kozdraś Ł., 2-Kędzierski B., Mazurek M.

DGJ JAWORZNO – LAMBADA 4:2 (2:0)

2-Kędroń P., Kowalczyk M., Przebindowski Ł. – Gaj M., Szpak M.

ENERGETYK – HAMMER 5:4 (1:1)

2-Jaromin M., Bartyzel K., Jaromin S., Bożek Ł+żk, żk-Jaromin P. – 2-Kisiel D., 2-Krawczyk J.+żk.

PULMON NEGRO – ABTECH 2:2 (0:0)

Jończyk J., Kwiatkowski P., żk-Byrski K. – 2-Osiowy P.+żk, żk-Krajewski M., żk-Karaczyn R. Kontynuuj czytanie

ALP SALOS w grze! 6. kolejka pełna emocji!

ALP SALOS w grze! 6. kolejka pełna emocji!

Dużo, bardzo dużo dzieje się w ramach ALP SALOS. Za nami już 6.kolejka rozgrywek, które wyłonią reprezentanta tej ligi na turniej województwa śląskiego. Zobaczcie sami, jakimi rezultatami kończyły się mecze zakończonej właśnie 6.serii spotkań. 

Wyniki 6 kolejki 1 ligi ALP SALOS wiosna 2016:

PULMON NEGRO – BEER DRINKERS   3:0 (1:0)
Bramki: 2-Byrski K., Biskup M., żk-Bochenek P.

HAMMER – LAMBADA   6:5 (4:2)
Bramki: 3-Krawczyk J., 2-Kisiel R., Krawczyń A., żk-Salamon M. – 3-Gaj M., Dobosz T., Szpak M.+żk, żk-Mazurek P., żkLichończak M.

DGJ JAWORZNO – OST   5:4 (2:2)
Bramki: 3-Przebindowski Ł., 2-Kędroń P.+żk, żk-Abramczyk Z., żk-Wściubiak T. – Sierczyński P., Jedynak T., Kalinowski P.+żk, Stępień A.+żk, Potok S.


Ekipa DGJ Jaworzno przed meczem z OST

NO NAME – ENERGETYK   6:4 (1:1)
Bramki: 2-Sielski M., 2-Telega D.+żk, Jaromin A., Dubiel A. – 2-Majerski E., Jaromin P., Wierzbik M., żk-Jaromin S., żk-Jaromin M.

ABTECH – PSV PODŁĘŻE   4:4 (1:1)
Bramki: 2-Turek P., Osiowy P., Kubik G. – 2-Kędzierski B., 2-Kuryło P.

Wyniki 6 kolejki 1 ligi ALP SALOS wiosna 2016:

DZIEĆKOWICE – TEAM MYSŁOWICE   5:1 (1:1)
Bramki: 
3-Gwiazda T., Mądry M., Bartosiewicz M., żk-Krysik T., żk-Kucowicz M. – Banasik M.+żk, czk(2żk)-Bożek A., żk-Zymełka K., żk-Fornagiel J.

DIVINGTECH M-CE – FORTUNA PODŁĘŻE   6:1 (4:0)
Bramki: 
3-Jakubowski M.+żk, 2-Klama D., Siwek Ł., żk-Prejs P. – Siostrzonek D.+żk

JAGOPRO – HALBA PODŁĘŻE   3:1 (0:0)
Bramki: 
2-Rzeszutko M., Kamiński P., żk-Kantorowicz R., żk-Tuszyński Ł. – Wiatr D.+żk, żk-Ciołczyk M., żk-Mazgaj M.

HUSARIA – PODWALE   4:3 (2:0)
Bramki: 
3-Ból J., Jurczyk S. – Woronowicz P., Stadler D., Jelonek D.+żk, żk-Ziętek M.

FC SZKOLNE – ATN   4:3 (2:2)
Bramki: 
2-Koziarz P., Budak M., Goliński K., żk-Smalcerz M. – 2-Warchoł Ł., Najder Ł.

 

Emocjonujący weekend w Lidze Mistrzów Orlik Polska

Emocjonujący weekend w Lidze Mistrzów Orlik Polska

Za nami kolejny kwietniowy weekend. W sobotę i niedzielę swoje mecze rozegrały 4 ligi biorące udział w VI edycji Ligi Mistrzów Orlik Polska. Właśnie w ten weekend dwie z nich miały swoje premierowe kolejki. Emocji nie zabrakło nigdzie, zarówno Małopolska, Śląsk jak i Warmia i Mazury mogły emocjonować się zmaganiami lokalnych piłkarzy amatorów.

Kontynuuj czytanie

Amatorska Liga Piłkarska Salos – terminarz i wyniki

Amatorska Liga Piłkarska Salos – terminarz i wyniki

1. Kolejka

Mecz Wynik
3 kwietnia 2016 10:00 Orlik
DGJ Jaworzno – Beer Drinkers
1 - 1
3 kwietnia 2016 10:50 Orlik
Hammer – PSV Podłęże
1 - 14
3 kwietnia 2016 11:45 Orlik
OST – ABtech
6 - 2
3 kwietnia 2016 12:40 Orlik
No Name – Pulmon Negro
3 - 4
3 kwietnia 2016 13:30 Orlik
Przemsza – Lambada
0 - 5

2. Kolejka

Mecz Wynik
10 kwietnia 2016 14:10 Orlik
ABtech – Energetyk
2 - 6
10 kwietnia 2016 15:00 Orlik
Lambada – Beer Drinkers
1 - 2
10 kwietnia 2016 15:50 Orlik
Przemsza – Hammer
7 - 8
10 kwietnia 2016 16:40 Orlik
No Name – OST
3 - 5
10 kwietnia 2016 17:30 Orlik
Pulmon Negro – DGJ Jaworzno
5 - 3

3. Kolejka

Mecz Wynik
17 kwietnia 2016 10:00 Orlik
Przemsza – DGJ Jaworzno
3 - 10
17 kwietnia 2016 10:50 Orlik
PSV Podłęże – Beer Drinkers
2 - 2
17 kwietnia 2016 11:40 Orlik
Lambada – OST
5 - 8
17 kwietnia 2016 12:30 Orlik
Pulmon Negro – Energetyk
3 - 5
17 kwietnia 2016 13:20 Orlik
No Name – Hammer
6 - 2

4. Kolejka

Mecz Wynik
24 kwietnia 2016 14:10 Orlik
Przemsza – OST
2 - 7
24 kwietnia 2016 15:00 Orlik
ABtech – DGJ Jaworzno
1 - 11
24 kwietnia 2016 15:50 Orlik
Pulmon Negro – Hammer
7 - 5
24 kwietnia 2016 16:40 Orlik
Lambada – No Name
7 - 4
24 kwietnia 2016 17:30 Orlik
PSV Podłęże – Energetyk
3 - 2

5. Kolejka

Mecz Wynik
8 maja 2016 10:00 Orlik
OST – Hammer
7 - 3
8 maja 2016 10:50 Orlik
Przemsza – Energetyk
1 - 11
8 maja 2016 11:40 Orlik
ABtech – Beer Drinkers
5 - 8
8 maja 2016 12:30 Orlik
No Name – DGJ Jaworzno
2 - 3
8 maja 2016 13:20 Orlik
Lambada – PSV Podłęże
3 - 1

6. Kolejka

Mecz Wynik
15 maja 2016 14:10 Orlik
No Name – Energetyk
6 - 4
15 maja 2016 15:00 Orlik
OST – DGJ Jaworzno
4 - 5
15 maja 2016 15:50 Orlik
Lambada – Hammer
5 - 6
15 maja 2016 16:40 Orlik
Pulmon Negro – Beer Drinkers
3 - 0
15 maja 2016 17:30 Orlik
ABtech – PSV Podłęże
4 - 4

7. Kolejka

Mecz Wynik
22 maja 2016 10:00 Orlik
Pulmon Negro – PSV Podłęże
2 - 4
22 maja 2016 10:50 Orlik
OST – Energetyk
5 - 1
22 maja 2016 11:40 Orlik
Lambada – ABtech
3 - 6
22 maja 2016 12:30 Orlik
Przemsza – Beer Drinkers
2 - 5
22 maja 2016 13:20 Orlik
Hammer – DGJ Jaworzno
7 - 5

8. Kolejka

Mecz Wynik
29 maja 2016 14:10 Orlik
No Name – Beer Drinkers
2 - 5
29 maja 2016 15:00 Orlik
Przemsza – PSV Podłęże
0 - 13
29 maja 2016 15:50 Orlik
Lambada – DGJ Jaworzno
2 - 4
29 maja 2016 16:40 Orlik
Hammer – Energetyk
4 - 5
29 maja 2016 17:30 Orlik
Pulmon Negro – ABtech
2 - 2

9. Kolejka

Mecz Wynik
5 czerwca 2016 10:00 Orlik
Lambada – Pulmon Negro
4 - 2
5 czerwca 2016 10:50 Orlik
Przemsza – ABtech
5 - 4
5 czerwca 2016 11:40 Orlik
No Name – PSV Podłęże
4 - 5
5 czerwca 2016 12:30 Orlik
OST – Beer Drinkers
4 - 3
5 czerwca 2016 13:20 Orlik
DGJ Jaworzno – Energetyk
3 - 6

10. Kolejka

Mecz Wynik
12 czerwca 2016 14:10 Orlik
Hammer – Beer Drinkers
2 - 5
12 czerwca 2016 15:00 Orlik
Przemsza – Pulmon Negro
2 - 3
12 czerwca 2016 15:50 Orlik
OST – PSV Podłęże
4 - 4
12 czerwca 2016 16:40 Orlik
No Name – ABtech
5 - 1
12 czerwca 2016 17:30 Orlik
Lambada – Energetyk
4 - 5

11. Kolejka

Mecz Wynik
19 czerwca 2016 Orlik
ABtech – Hammer
3 - 7
19 czerwca 2016
Przemsza – No Name
0 - 4
19 czerwca 2016
Pulmon Negro – OST
2 - 2
19 czerwca 2016
PSV Podłęże – DGJ Jaworzno
7 - 3
19 czerwca 2016
Beer Drinkers – Energetyk
7 - 4

Kontynuuj czytanie

W Jaworznie już 2.kolejka! OST idzie jak burza!

W Jaworznie już 2.kolejka! OST idzie jak burza!

ALP Salos to jedna z lig, która jako pierwsza dołączyła do tegorocznej edycji Orlik Polska. W rozgrywkach, które podzielono na dwie ligi, rozegrano już drugą kolejkę, w której niespodzianek nie brakowało. Cały czas jednak w tabeli 1 ligi prowadzi z kompletem punktów ekipa OST.

Tak prezentują się wyniki oraz układ tabeli 1 ligi ALP Salos Jaworzno:

Kontynuuj czytanie

Także Śląsk dołącza do Orlik Polska – witamy ALP Salos

Także Śląsk dołącza do Orlik Polska – witamy ALP Salos

Województwo śląskie zyskało pierwszą ligę zrzeszoną w projekcie Ligi Mistrzów Orlik Polska VI.

Są to rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłkarskiej SALOS prowadzonej przez P.S.S. Salos Jaworzno. Jej zwycięzca ma zagwarantowane miejsce w finale województwa śląskiego.

Wszystkie informacje odnośnie tej ligi będziemy publikować na łamach naszego serwisu pod adresem ALP Salos. Zapraszamy również na stronę www stowarzyszenia oraz na profil na facebooku.