Podsumowanie i wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Łomży!

Podsumowanie i wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Łomży!

Minęło już trochę czasu od zakończenia Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Łomży. Nie można jednak zapomnieć o zwycięzcy, który dostaje możliwość uczestnictwa w Finale Województwa Podlaskiego Ligi Mistrzów Orlik Polska!

Wyniki meczy rozegranych w Lidze:

1. Kolejka

Mecz Wynik
17 kwietnia 2016 16:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Łomżyca – Springer Kraska
5 - 0
17 kwietnia 2016 17:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Rocco – Dobroplast Zambrów
3 - 5
17 kwietnia 2016 18:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
KS Biel SONAROL Jeziorko – Pogrom Jeziorko
11 - 1

2. Kolejka

Mecz Wynik
24 kwietnia 2016 16:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Springer Kraska – Dobroplast Zambrów
0 - 5
24 kwietnia 2016 17:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Łomżyca – KS Biel SONAROL Jeziorko
0 - 1
24 kwietnia 2016 18:00
Rocco – Pogrom Jeziorko
5 - 2

3. Kolejka

Mecz Wynik
15 maja 2016 16:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Łomżyca – Pogrom Jeziorko
7 - 2
15 maja 2016 17:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Springer Kraska – Rocco
0 - 5
15 maja 2016 18:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Dobroplast Zambrów – KS Biel SONAROL Jeziorko
2 - 2

4. Kolejka

Mecz Wynik
21 maja 2016 17:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Springer Kraska – Pogrom Jeziorko
0 - 5
21 maja 2016 18:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Dobroplast Zambrów – Łomżyca
2 - 2
21 maja 2016 19:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
KS Biel SONAROL Jeziorko – Rocco
13 - 1

5. Kolejka

Mecz Wynik
22 maja 2016 16:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
KS Biel SONAROL Jeziorko – Springer Kraska
5 - 0
22 maja 2016 17:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Rocco – Łomżyca
1 - 1
22 maja 2016 18:00 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Dobroplast Zambrów – Pogrom Jeziorko
2 - 1

6. Kolejka

Mecz Wynik
29 maja 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Springer Kraska – Łomżyca
0 - 5
29 maja 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Dobroplast Zambrów – Rocco
3 - 0
29 maja 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Pogrom Jeziorko – KS Biel SONAROL Jeziorko
1 - 3

7. Kolejka

Mecz Wynik
5 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Dobroplast Zambrów – Springer Kraska
5 - 0
5 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
KS Biel SONAROL Jeziorko – Łomżyca
2 - 1
5 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Pogrom Jeziorko – Rocco
1 - 1

8. Kolejka

Mecz Wynik
12 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
KS Biel SONAROL Jeziorko – Dobroplast Zambrów
1 - 1
12 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Rocco – Springer Kraska
5 - 0
12 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Pogrom Jeziorko – Łomżyca
1 - 2

9. Kolejka

Mecz Wynik
19 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Rocco – KS Biel SONAROL Jeziorko
1 - 2
19 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Łomżyca – Dobroplast Zambrów
2 - 3
19 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Pogrom Jeziorko – Springer Kraska
5 - 0

10. Kolejka

Mecz Wynik
26 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Łomżyca – Rocco
1 - 2
26 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Springer Kraska – KS Biel SONAROL Jeziorko
0 - 5
26 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Pogrom Jeziorko – Dobroplast Zambrów
1 - 3
Drużyn 1 2 3 4 5 6
1 KS Biel SONAROL Jeziorko - 1:1 2:1 13:1 11:1 5:0
2 Dobroplast Zambrów 2:2 - 2:2 3:0 2:1 5:0
3 Łomżyca 0:1 2:3 - 1:2 7:2 5:0
4 Rocco 1:2 3:5 1:1 - 5:2 5:0
5 Pogrom Jeziorko 1:3 1:3 1:2 1:1 - 5:0
6 Springer Kraska 0:5 0:5 0:5 0:5 0:5 -

Tabela końcowa rozgrywek:

Pos   Drużyna M W R L BramkiRóżnica Pkt Last 5
1 KS Biel SONAROL Jeziorko 10 8 2 0 45:8+37 26       
2 Dobroplast Zambrów 10 7 3 0 31:12+19 24       
3 Łomżyca 10 4 2 4 26:14+12 14       
4 Rocco 10 4 2 4 24:28-4 14       
5 Pogrom Jeziorko 10 2 1 7 20:34-14 7       
6 Springer Kraska 10 0 0 10 0:50-50 0       

Gratulujemy drużynie KS Biel SONAROL Jeziorko!

Stowarzyszenie „Spartacus” z Suwałk zorganizuje turniej kwalifikacyjny

Stowarzyszenie „Spartacus” z Suwałk zorganizuje turniej kwalifikacyjny

Kolejnego uczestnika turnieju Finałowego Województwa Podlaskiego wyłoni:

JEDNODNIOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN AMATORSKICH

18 czerwca 2016 r.
Boisko „Orlik” przy szkole nr 9 w Suwałkach

1. CEL TURNIEJU
Celem turnieju jest pobudzenie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania zdrowym, sportowym trybem życia i zachęcenie do aktywnego udziału w imprezach sportowo-rekreacyjnych.

2. TERMIN I MIEJSCE

  • Boisko SP 9 w Suwałkach, ul. Hamerszmita 11
  • 18 czerwiec 2016 roku o godz. 10.00

3. ORGANIZATORZY
Suwalskie Stowarzyszenie na rzecz Promocji Sportu i Rekreacji „Spartacus”, Korczaka 2 lok. 6, 16-400 Suwałki

4. PROGRAM IMPREZY

  • 8.50 – spotkanie z kapitanami drużyn przy stoliku sędziowskim – losowanie kolejności spotkań,
  • 9.00 – oficjalne rozpoczęcie Turnieju ,
  • 9.05 – omówienie zasad przeprowadzenia Turnieju,
  • 9.10 – rozgrzewka drużyn i rozpoczęcie Turnieju,
  • ok. godz. 15.00 – zakończenie rozgrywek, wręczenie pamiątkowych pucharów, dyplomów i nagród rzeczowych drużynom, które zajmą miejsca od I do III.

5. WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZIE

  • w imprezie mogą wziąć udział zawodnicy niezrzeszeni w żadnych rozgrywkach PZPN i OZPN
  • dopuszczone do Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich będą wyłącznie osoby posiadające zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do gry w piłkę nożną lub które złożą własnoręcznie podpisane oświadczenie, a w przypadku osób niepełnoletnich przez przedstawiciela ustawowego, o zdolności do udziału w imprezie tego typu, będące jednocześnie wyrażeniem zgody na uczestnictwo w ww. rywalizacji.

6. ZASADY PRZEPROWADZANIA TURNIEJU

  • rozgrywki turniejowe będą przeprowadzone w dwóch etapach: eliminacje i finały,
  • eliminacje zostaną rozegrane w grupach, których ilość uzależniona jest od ilości zgłoszonych drużyn,
  • pojedynki zostaną rozegrane systemem „każdy z każdym”,
  • do finałów awansują zwycięzcy poszczególnych grup eliminacyjnych,
  • o kolejności w tabeli decyduje ilość punktów, a następnie wynik bezpośredniego spotkania,
  • każde spotkanie będzie trwało 10 minut + rozgrzewka. Drużyny muszą składać się z minimum 6 osób (5 grających w polu + bramkarz). Drużyna może liczyć maksymalnie 8 osób,
  • zmiany zawodników będą następowały systemem hokejowym,
  • w Turnieju obowiązują uproszczone zasady sędziowania, a w pozostałych kwestiach obowiązują przepisy PZPN,
  • obowiązującym obuwiem jest miękkie obuwie sportowe o płaskiej, białej podeszwie.

8. ORGANIZATOR ZAPEWNIA

  • opiekę medyczną – dyżur pełnić będzie ratownik medyczny przez cały czas trwania imprezy w obiekcie
  • sprzęt sportowy niezbędny do przeprowadzenia imprezy
  • wodę
  • sędziami będą sędziowie piłki nożnej, których decyzje będą ostateczne

10.PRZEPISY OGÓLNE

  • organizator nie ubezpiecza od NNW uczestników Turnieju
  • nie przestrzeganie warunków regulaminu spowoduje dyskwalifikację drużyny, także po zakończeniu imprezy. W takim przypadku zostaną zweryfikowane wyniki końcowe Turnieju,
  • wszelkie decyzje i rozstrzygnięcia w sprawach wątpliwych podejmuje organizator,
  • po zakończeniu imprezy zostanie sporządzony protokół uwzględniający wyniki poszczególnych spotkań, punktację drużyn w poszczególnych dyscyplinach po zakończeniu sportowych zmagań,
  • organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu do czasu rozpoczęcia imprezy.
ALPN w Orlik Polska 2016

ALPN w Orlik Polska 2016

Kolejna doskonała informacja dzisiejszego dnia. ALPN z Łomży oficjalnie w Orlik Polska 2016.

ALPN, czyli Amatorska Liga Piłki Nożnej, prowadzi swoje rozgrywki w województwie podlaskim, konkretniej rzecz ujmując w Łomży.

Rozgrywki skupiają wokół siebie sześć drużyn, które rywalizują o triumf, grając w systemie ligowym. W ALPN jest o co grać, ponieważ najlepsza ekipa tych rozgrywek ma zapewniony udział w turnieju województwa podlaskiego Orlik Polska.

Więcej informacji odnośnie tych rozgrywek znajdziecie w naszym Przeglądzie Ligowym oraz na STRONIE INTERNETOWEJ ROZGRYWEK.

Amatorska Liga Piłki Nożnej w Łomży – terminarz, wyniki i rozszerzona tabela

Amatorska Liga Piłki Nożnej w Łomży – terminarz, wyniki i rozszerzona tabela

1. Kolejka

Mecz Wynik
17 kwietnia 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Łomżyca – Springer Kraska
5 - 0
17 kwietnia 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Rocco – Dobroplast Zambrów
3 - 5
17 kwietnia 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
KS Biel SONAROL Jeziorko – Pogrom Jeziorko
11 - 1

2. Kolejka

Mecz Wynik
24 kwietnia 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Springer Kraska – Dobroplast Zambrów
0 - 5
24 kwietnia 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Łomżyca – KS Biel SONAROL Jeziorko
0 - 1
24 kwietnia 2016 12:09
Rocco – Pogrom Jeziorko
5 - 2

3. Kolejka

Mecz Wynik
15 maja 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Łomżyca – Pogrom Jeziorko
7 - 2
15 maja 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Springer Kraska – Rocco
0 - 5
15 maja 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Dobroplast Zambrów – KS Biel SONAROL Jeziorko
2 - 2

4. Kolejka

Mecz Wynik
21 maja 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Springer Kraska – Pogrom Jeziorko
0 - 5
21 maja 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Dobroplast Zambrów – Łomżyca
2 - 2
21 maja 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
KS Biel SONAROL Jeziorko – Rocco
13 - 1

5. Kolejka

Mecz Wynik
22 maja 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
KS Biel SONAROL Jeziorko – Springer Kraska
5 - 0
22 maja 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Rocco – Łomżyca
1 - 1
22 maja 2016 12:09 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Dobroplast Zambrów – Pogrom Jeziorko
2 - 1

6. Kolejka

Mecz Wynik
29 maja 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Springer Kraska – Łomżyca
0 - 5
29 maja 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Dobroplast Zambrów – Rocco
3 - 0
29 maja 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Pogrom Jeziorko – KS Biel SONAROL Jeziorko
1 - 3

7. Kolejka

Mecz Wynik
5 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Dobroplast Zambrów – Springer Kraska
5 - 0
5 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
KS Biel SONAROL Jeziorko – Łomżyca
2 - 1
5 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Pogrom Jeziorko – Rocco
1 - 1

8. Kolejka

Mecz Wynik
12 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
KS Biel SONAROL Jeziorko – Dobroplast Zambrów
1 - 1
12 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Rocco – Springer Kraska
5 - 0
12 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Pogrom Jeziorko – Łomżyca
1 - 2

9. Kolejka

Mecz Wynik
19 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Rocco – KS Biel SONAROL Jeziorko
1 - 2
19 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Łomżyca – Dobroplast Zambrów
2 - 3
19 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Pogrom Jeziorko – Springer Kraska
5 - 0

10. Kolejka

Mecz Wynik
26 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Łomżyca – Rocco
1 - 2
26 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Springer Kraska – KS Biel SONAROL Jeziorko
0 - 5
26 czerwca 2016 Orlik ul. Bernatowicza Łomża
Pogrom Jeziorko – Dobroplast Zambrów
1 - 3

Kontynuuj czytanie