Kęcka Amatorska Liga Piłki Nożnej – terminarz i wyniki

Kęcka Amatorska Liga Piłki Nożnej – terminarz i wyniki

1. Kolejka

Mecz Wynik
11 kwietnia 2016 19:00
Centrum – Beniaminek
11 - 4
11 kwietnia 2016 20:00
FC Andrychów – Stara Paka
5 - 0
11 kwietnia 2016 21:00
Chłopaki z Oski – Ostre Dziki
2 - 3
13 kwietnia 2016 19:00
Bajern – La Maniana
3 - 8
13 kwietnia 2016 20:00
Księgarnia K3 – Kojoty
3 - 9
13 kwietnia 2016 21:00
Alumetal – Football Academy Andrychów
8 - 6

2. Kolejka

Mecz Wynik
18 kwietnia 2016 19:00
Stara Paka – La Maniana
2 - 5
18 kwietnia 2016 20:00
Centrum – Kojoty
8 - 1
18 kwietnia 2016 21:00
FC Andrychów – Beniaminek
7 - 2
20 kwietnia 2016 19:00
Bajern – Football Academy Andrychów
6 - 8
20 kwietnia 2016 20:00
Alumetal – Ostre Dziki
2 - 3
20 kwietnia 2016 21:00
Profi Kęty – Chłopaki z Oski
5 - 2

3. Kolejka

Mecz Wynik
25 kwietnia 2016 19:00
La Maniana – Beniaminek
5 - 1
25 kwietnia 2016 20:00
FC Andrychów – Kojoty
4 - 3
25 kwietnia 2016 21:00
Bajern – Ostre Dziki
4 - 7
27 kwietnia 2016 19:00
Alumetal – Chłopaki z Oski
4 - 5
27 kwietnia 2016 20:00
Stara Paka – Football Academy Andrychów
5 - 4
27 kwietnia 2016 21:00
Profi Kęty – Księgarnia K3
9 - 4

4. Kolejka

Mecz Wynik
2 maja 2016 19:00
La Maniana – Kojoty
1 - 1
2 maja 2016 20:00
Centrum – Księgarnia K3
11 - 2
2 maja 2016 21:00
Stara Paka – Ostre Dziki
6 - 1
4 maja 2016 19:00
Profi Kęty – Alumetal
7 - 2
4 maja 2016 20:00
Bajern – Chłopaki z Oski
4 - 11
4 maja 2016 21:00
Beniaminek – Football Academy Andrychów
4 - 2

5. Kolejka

Mecz Wynik
9 maja 2016 19:00
Profi Kęty – Centrum
6 - 6
9 maja 2016 20:00
FC Andrychów – Księgarnia K3
8 - 1
9 maja 2016 21:00
Alumetal – Bajern
4 - 5
11 maja 2016 19:00
Stara Paka – Chłopaki z Oski
5 - 4
11 maja 2016 20:00
Beniaminek – Ostre Dziki
4 - 8
11 maja 2016 21:00
Kojoty – Football Academy Andrychów
9 - 4

6. Kolejka

Mecz Wynik
16 maja 2016 19:00
La Maniana – Księgarnia K3
5 - 4
16 maja 2016 20:00
FC Andrychów – Centrum
4 - 4
16 maja 2016 21:00
Stara Paka – Alumetal
5 - 2
18 maja 2016 19:00
Profi Kęty – Bajern
5 - 3
18 maja 2016 20:00
Beniaminek – Chłopaki z Oski
3 - 8
18 maja 2016 21:00
Kojoty – Ostre Dziki
2 - 2

7. Kolejka

Mecz Wynik
23 maja 2016 19:00
La Maniana – Centrum
1 - 5
23 maja 2016 20:00
Profi Kęty – FC Andrychów
1 - 3
23 maja 2016 21:00
Beniaminek – Alumetal
3 - 10
25 maja 2016 19:00
Stara Paka – Bajern
8 - 2
25 maja 2016 20:00
Football Academy Andrychów – Księgarnia K3
3 - 2
25 maja 2016 21:00
Kojoty – Chłopaki z Oski
4 - 1

8. Kolejka

Mecz Wynik
30 maja 2016 19:00
La Maniana – FC Andrychów
0 - 6
30 maja 2016 20:00
Profi Kęty – Stara Paka
3 - 3
30 maja 2016 21:00
Football Academy Andrychów – Centrum
4 - 12
1 czerwca 2016 19:00
Beniaminek – Bajern
1 - 4
1 czerwca 2016 20:00
Kojoty – Alumetal
7 - 9
1 czerwca 2016 21:00
Ostre Dziki – Księgarnia K3
-:-

9. Kolejka

Mecz Wynik
6 czerwca 2016 19:00
Profi Kęty – La Maniana
4 - 6
6 czerwca 2016 20:00
Football Academy Andrychów – FC Andrychów
3 - 10
6 czerwca 2016 21:00
Beniaminek – Stara Paka
-:-
8 czerwca 2016 19:00
Kojoty – Bajern
-:-
8 czerwca 2016 20:00
Ostre Dziki – Centrum
2 - 6
8 czerwca 2016 21:00
Chłopaki z Oski – Księgarnia K3
1 - 1

10. Kolejka

Mecz Wynik
13 czerwca 2016 19:00
Football Academy Andrychów – La Maniana
4 - 9
13 czerwca 2016 20:00
Ostre Dziki – FC Andrychów
3 - 12
13 czerwca 2016 21:00
Chłopaki z Oski – Centrum
3 - 12
15 czerwca 2016 19:00
Profi Kęty – Beniaminek
6 - 4
15 czerwca 2016 20:00
Kojoty – Stara Paka
5 - 3
15 czerwca 2016 21:00
Księgarnia K3 – Alumetal
4 - 7

11. Kolejka

Mecz Wynik
20 czerwca 2016 19:00
Ostre Dziki – La Maniana
9 - 7
20 czerwca 2016 20:00
Chłopaki z Oski – FC Andrychów
1 - 6
20 czerwca 2016 21:00
Profi Kęty – Football Academy Andrychów
10 - 6
22 czerwca 2016 19:00
Alumetal – Centrum
8 - 10
22 czerwca 2016 20:00
Kojoty – Beniaminek
4 - 2
22 czerwca 2016 21:00
Księgarnia K3 – Bajern
1 - 1

12. Kolejka

Mecz Wynik
27 czerwca 2016 19:00
Chłopaki z Oski – La Maniana
-:-
27 czerwca 2016 20:00
Alumetal – FC Andrychów
0 - 10
27 czerwca 2016 21:00
Księgarnia K3 – Stara Paka
4 - 4
29 czerwca 2016 19:00
Profi Kęty – Kojoty
4 - 7
29 czerwca 2016 20:00
Centrum – Bajern
13 - 4
29 czerwca 2016 21:00
Ostre Dziki – Football Academy Andrychów
4 - 3

13. Kolejka

Mecz Wynik
4 lipca 2016 19:00
Alumetal – La Maniana
5 - 10
4 lipca 2016 20:00
Centrum – Stara Paka
-:-
4 lipca 2016 21:00
Profi Kęty – Ostre Dziki
6 - 5
6 lipca 2016 19:00
Księgarnia K3 – Beniaminek
4 - 2
6 lipca 2016 20:00
Chłopaki z Oski – Football Academy Andrychów
7 - 4
6 lipca 2016 21:00
Bajern – FC Andrychów
4 - 9

Kontynuuj czytanie

5.kolejka w KALPN już przeszłością!

5.kolejka w KALPN już przeszłością!

Rozegrano 5.kolejkę w ramach Kęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Emocji nie brakowało, a na obiekcie przy Sobieskiego 36, padło kilka zaskakujących rezultatów.

Mecze 5.kolejki KALPN rozegrano w poniedziałek oraz środę.

Profi – Centrum 6:6
FC Andrychów – Księgarnia K3 8:1
Alumetal – Bajern 4:5

Stara Paka – Chłopaki z Ośki 4:3
Ostre Dziki – Beniaminek 8:4
Kojoty – FA Andrychów 9:4

We wszystkich meczach emocji nie brakowało. W zasadzie zdecydowanie ze swoim rywalem rozprawiła się jedynie ekipa FC Andrychów. Pozostałe ekipy stworzyły takie widowiska, że emocjami, jakie w nich były, można spokojnie obsadzić kilka ligowych spotkań.

Już niebawem 6.kolejka w ramach KALPN, w której z pewnością takich, albo i większych piłkarskich wrażeń z całą pewnością nie zabraknie. Już nie możemy się doczekać!

KALPN w Orlik Polska 2016!

KALPN w Orlik Polska 2016!

Informacje takie jak te, przynoszą nam największą przyjemność. Chcemy bowiem ogłosić, że kolejną ligą zrzeszoną w Orlik Polska jest Kęcka Amatorska Liga Piłki Nożnej.

KALPN to rozgrywki doskonale znane w Małopolsce. Już po raz siódmy organizowany jest turniej, podczas którego w tym roku udział bierze 13 zespołów.

Kęcka Liga rozgrywana jest systemem ligowym, co oznacza, że mistrz musi rozegrać 24 spotkania, aby móc cieszyć się z końcowego triumfu.

Wszelakie informacje dotyczące KALPN znajdziecie w naszym Przeglądzie Ligowym oraz na oficjalnym fanpage Kęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej!